آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
42
62
690
768
363
3367
644366

پیش بینی امروز
72


IP شما:3.239.45.252

رزمایش کمک های مومنانه در اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز ، روز شنبه مورخ 8 آذر ماه 1399 رزمایش کمک های مومنانه  در راستای حمایت از خانواده های کم برخوردار در اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز برگزار گردید .

در این طرح 10 بسته مواد غذائی از سوی اداره ورزش و جوانان و کانون بسیج ورزشکاران تهیه و  به خانواده های نیازمند  اهدا گردید .

برگزاری چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان بندرگز

   

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز در روز دوشنبه مورخه 26آبان  ماه 1399چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان درسالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرگز برگزار گردید . در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، مردانی دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ضمن خیر مقدم به اعضای ستاد بیان داشتند : اشتغال جوانان تاثیر بسزایی در کلیه امور زندگی  از قبیل ازدواج ، مسکن ، عدم گرایش به مواد مخدر و  بزهکاری   افراد  را دارد  .

ایشان در ادامه بیان داشتند : در حال حاضر با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا  اشتغال کلیه اقشار جامعه با مشکلاتی مواجه شده و این از طریق کسب و کار اینترنتی و فضای مجازی تا حد قابل توجهی قابل حل می باشد  .

در ادامه آقای هراتی  معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان  بندرگز گفت : اشتغال جوانان نقش مهمی در آینده افراد ایفا می کند و همه جوانان نمی توانند در شغل های دولتی مشغول به کار شوند و این موضوع نیاز به خلاقیت و نو آوری از سوی جوانان دارد تا بتوانند مشکل اشتغال خود را حل نموده و حتی باعث اشتغال دیگر افراد را فراهم سازند .

ایشان در ادامه بیان داشتند :  با توجه به بیماری کووید 19 در سطح جامعه استفاده از فضای مجازی در بین جوانان و خانواده ها افزایش چشم گیری داشته و با توجه به فواید زیاد فضای مجازی دارای نواقصی نیز می باشد و این به طریقه  استفاده افراد از آن بر می گردد و خانواده ها باید نظارت بیشتری بر روی فرزندان خود داشته باشند تا مشکلی برای آنها پیش نیاید .

رویس و کارکنان اداره ورزش بمناسبت هفته تربیت بدنی از خانواده مرحوم حسن شربتی کاپیتان تیم شاهین بندرگز دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز :

مردانی رئیس بهمراه کارکنان اداره ورزش و جوانان مورخ 1/8/99به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با خانواده مر حوم حسن شربتی کاپیتان فقید تیم شاهین بندرگز دیدار و از خانواده آنمرحوم تقدیر کردند مرحوم حسن شربتی یکی از بازیکنان خوش اخلاق تیم فوتبال شاهین بندرگز بود که سال گذشته بر اثر ایست قلبی در گذشت .

به پیشنهاد بزرگان فوتبال بندرگز و به پاس زحمات این ورزشکار با اخلاق فوتبال بندرگز زمین شماره یک مجموعه امام رضا (ع) بندرگز به نام مرحوم حسن شربتی نامگذاری شد .

رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار با رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز :

بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مهندس جهانشاهی رئیس شورای شهر بندرگز بهمراه اعضای محترم شورای شهر ومهندس کردی سرپرست شهرداری بندرگز در اداره ورزش و جوانان حضور بهم رساندند و با رئیس و کارکنان این اداره گفت و گو کردند .

مهندس جهانشاهی در ابتدا ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و  ورزش از زحمات اداره در اعتلای ورزش بندرگز تشکر کردندو حمایتهای شورای شهر رادر سه سال گذشته از جامعه ورزش و جوانان تشریح کرد .

در ادامه مهندس مردانی ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از حضور میهمانان در اداره ورزش ابراز کرد که حمایت شورای حال حاضر بندرگز از ورزش و جوانان مثال زدنی است و این حمایتها در  دوره های قبلی شورا نبود .

اهم حمایتهای این شورا و شهرداری:

1-    مساعدت ویژه  در خصوص بازگشایی راه دسترسی خانه کشتی

2-    مساعدت ویژه در  صدور پروانه ساخت اماکن ورزشی

3-    اختصاص سرفصلاختصاصی برای حمایت از ورزش و جوانان شهرستان در بودجه شهرداری .

 

سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرگز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز :

سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان  شهرستان بندرگز به ریاست مهندس احمدی فرماندار شهرستان و حضور کلیه اعضای ستاد روز سه شنبه 99/7/29 در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید .

در ابتدای جلسه مردانی رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان ضمن خیر مقدم تبریک بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش اهم عملکرد اداره ورزش و جوانان را در حوزه های قهرمانی و عمرانی و امور جوانان ارائه نمود و مواردی را در خصوص لزوم تشکیل کمیته سامان ازدواج جوانان که در استان به ریاست استانداران و در شهرستان به ریاست فرمانداران تشکیل می شود را بیان کردند.

و در ادامه : هر یک از اعضا نقطه نظرات خود را در خصوص وظایف اداری در حوزه جوانان بیان کردند .

در خاتمه مهندس احمدی ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش تشکیل کمیته سامان ازدواج جوانان و استفاده از ظرفیت همه ادارات در راستای آسان سازی ازدواج جوانان را مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد با تشکیل این کمیته هر یک از ادارت باید بیشتر در حوزه جوانان فعالیتها و حمایتهای خود را ارائه نمایند .

 

سال جهش تولید گرامی باد

مقالات سایت

پدافند غیرعامل

  كسي كه انساني را، بي گناه بكشد، ...

شاد شاد شاد زندگی کنید!

شاد شاد شاد زندگی کنید! سعی کنیم؛ ...

چرا آغاز جنگ را هفته دفاع مقدس می نامیم ...

چرا آغاز جنگ را هفته دفاع مقدس می ...

نماز ، زیباترین جلوه نیایش با پروردگار

نماز زیباترین جلوه نیایش با پروردگار ...

شباهت های زندگی با ورزش فوتبال

شباهت های زندگی با ورزش فوتبال از ...

اشتراک مطالب از طریق فید

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز می باشد

پیاده سازی و پشتیبانی وب سایت: فنآوری اطلاعات نارون | تماس: 09056138559- 09917969503