آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
4
312
436
792
1975
3331
665315


IP شما:3.236.122.9

برگزاری چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان بندرگز

   

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز در روز دوشنبه مورخه 26آبان  ماه 1399چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان درسالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرگز برگزار گردید . در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، مردانی دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ضمن خیر مقدم به اعضای ستاد بیان داشتند : اشتغال جوانان تاثیر بسزایی در کلیه امور زندگی  از قبیل ازدواج ، مسکن ، عدم گرایش به مواد مخدر و  بزهکاری   افراد  را دارد  .

ایشان در ادامه بیان داشتند : در حال حاضر با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا  اشتغال کلیه اقشار جامعه با مشکلاتی مواجه شده و این از طریق کسب و کار اینترنتی و فضای مجازی تا حد قابل توجهی قابل حل می باشد  .

در ادامه آقای هراتی  معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان  بندرگز گفت : اشتغال جوانان نقش مهمی در آینده افراد ایفا می کند و همه جوانان نمی توانند در شغل های دولتی مشغول به کار شوند و این موضوع نیاز به خلاقیت و نو آوری از سوی جوانان دارد تا بتوانند مشکل اشتغال خود را حل نموده و حتی باعث اشتغال دیگر افراد را فراهم سازند .

ایشان در ادامه بیان داشتند :  با توجه به بیماری کووید 19 در سطح جامعه استفاده از فضای مجازی در بین جوانان و خانواده ها افزایش چشم گیری داشته و با توجه به فواید زیاد فضای مجازی دارای نواقصی نیز می باشد و این به طریقه  استفاده افراد از آن بر می گردد و خانواده ها باید نظارت بیشتری بر روی فرزندان خود داشته باشند تا مشکلی برای آنها پیش نیاید .

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

سال تولید ؛ پشتیبانی ، مانع زدایی ها گرامی باد

مقالات سایت

پدافند غیرعامل

  كسي كه انساني را، بي گناه بكشد، ...

شاد شاد شاد زندگی کنید!

شاد شاد شاد زندگی کنید! سعی کنیم؛ ...

چرا آغاز جنگ را هفته دفاع مقدس می نامیم ...

چرا آغاز جنگ را هفته دفاع مقدس می ...

نماز ، زیباترین جلوه نیایش با پروردگار

نماز زیباترین جلوه نیایش با پروردگار ...

شباهت های زندگی با ورزش فوتبال

شباهت های زندگی با ورزش فوتبال از ...

اشتراک مطالب از طریق فید

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز می باشد

پیاده سازی و پشتیبانی وب سایت: فنآوری اطلاعات نارون | تماس: 09056138559- 09917969503