آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
34
62
682
768
355
3367
644358


IP شما:3.239.45.252

شاد شاد شاد زندگی کنید!

شاد شاد شاد زندگی کنید!

سعی کنیم؛ همیشه طوری رفتار کنیم که انگار هیچ مشکلی در دنیا نداریم. از هیچ کسی دلخوری نداریم . این کار را برای خودمان انجام بدهیم... برای رسیدن به آرامش درونی ؛ اغلب مردم فکر می کنند که زندگی میدان جنگ است ولی باور کنیم که این طور نیست. زندگی چیزی جز یک بازی ساده نیست. البته باید قواعد بازی را بدانیم تا بتوانیم در این بازی برنده باشیم...

ضرب المثل قدیمی می گوید : هرچه بکاری همان را درو می کنی . زندگی نیز همین طور است پس بیاییم عشق ، شادی  و محبت بکاریم تا بتوانیم آن را دریافت کنیم .

بیاییم با اطرافیان و زندگی؛ شاد برخورد کنیم, تا شادی را دریافت کنیم .

احساس شادمانی و امنیت حاصل اعتقاد کامل به خداست . اگر انسان به این مسئله معتقد باشد که خدای مهربان حافظ اوست و از او حمایت می کند, بیشتر از خود فرد به فکر اوست و خواهان رضایت و موفقیت است چگونه می تواند؛ آسوده خیال و شاد نباشد !!..

همواره به خود بگوییم، شادمانی من کار خداست

خدا حامی من است .هیچ کس نمی تواند مرا آزرده خاطر کند. از آنجایی که با خدا هستم و به او ایمان کامل دارم به خواسته ها و آرزوهای خود می رسم . سعی کنیم؛ همیشه طوری رفتار کنیم که انگار هیچ مشکلی در دنیا نداریم. از هیچ کسی دلخوری نداریم . این کار را برای خودمان انجام بدهیم؛ برای رسیدن به آرامش درونی ...

هنگامی که دیگران را می بخشیم؛ مطمئنا دیگران و خدا هم ما را می بخشند و نعمتهای بیکران به سوی ما سرازیر می شود . همیشه برای خود موقعیت های عالی را تجسم کنیم. با آنها زندگی کنیم و واقعا از صمیم قلب خواهان خوبی ها باشیم.

همه مسیرها را برای خود بگشاییم. جایی که راه نیست خدا راه را می گشاید. کافی است؛ ایمان داشته باشیم .

هر گاه به مشکلی برخوردیم؛ با شادمانی به خود بگوییم؛ من این وضعیت را به خدا می سپارم. می دانم که خدای مهربان آن را سر و سامان می بخشد . من همیشه با خداوند یکتا همراهم. پس عشق و شادمانی وصف نشدنی و جدا نشدنی با من همراه است . خود را درگیر بازی زندگی نکنیم؛  شاد باشیم و از فرصت ها استفاده کنیم. اگر همیشه بازوی قدرتمند خداوند را در پشت خود حس کنیم؛ چطور می توان شاد و آسوده خیال نبود ؟؟؟

اتفاقهای خوب و موفقیت زمانی از راه می رسد, که اصلا انتظارش را نداریم . صبور باشیم واضطراب را از خودمان دور کنیم . مغناطیس بدون اعتنا ؛ به اطراف خود بی حرکت می ایستد؛  زیرا می داند که سوزن ها به سوی او خواهند آمد و آرزوهای ما زمانی سر می رسند که خود را رها کنیم و آرام منتظر باشیم . گاهی گمان نمی کنی ولی می شود ، گاهی نمی شود که نمی شود ، گاهی هزار دعا بی اجابتست ، گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود؛  پس امیدمان به خدا باشد. همیشه به خود بگوییم خیر و صلاح من به وقوع می پیوندد. هیچ چیز آن قدر عجیب نیست که اتفاق نیفتد .

خداوند بهترینها را برای من می خواهد . هیچ وقت دعا را فراموش نکنیم؛ تا مطمئن شویم؛ نیرویی بزرگتر حافظ ماست .

خدا رو زیاد یاد كنیم و صبح و شب تسبیحش كنیم. او كسی هست كه خودش و فرشته‌هایش بر ما درود و رحمت می‌فرستند؛ تا ما رو از تاریكی‌ها به سوی روشنایی بیرون بیاورند.

خدا نسبت به مؤمنین مهربونه (احزاب/۴۱-۴۳) وقتی خدایی به این مهربانی داریم؛ برای چی مضطرب و ناراحت باشیم . پس شاد باشیم و به همه لبخند بزنیم؛ تا دنیا به ما لبخند بزند .

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

سال جهش تولید گرامی باد

مقالات سایت

پدافند غیرعامل

  كسي كه انساني را، بي گناه بكشد، ...

شاد شاد شاد زندگی کنید!

شاد شاد شاد زندگی کنید! سعی کنیم؛ ...

چرا آغاز جنگ را هفته دفاع مقدس می نامیم ...

چرا آغاز جنگ را هفته دفاع مقدس می ...

نماز ، زیباترین جلوه نیایش با پروردگار

نماز زیباترین جلوه نیایش با پروردگار ...

شباهت های زندگی با ورزش فوتبال

شباهت های زندگی با ورزش فوتبال از ...

اشتراک مطالب از طریق فید

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز می باشد

پیاده سازی و پشتیبانی وب سایت: فنآوری اطلاعات نارون | تماس: 09056138559- 09917969503